Služby v Areáli bežeckého lyžovania

Našou hlavnou náplňou je celoročná starostlivosť o celý Areál bežeckého lyžovania (ABL) SNOW. Pre nás je prvoradá SPOKOJNOSŤ KLIENTOV, KVALITNE POSKYTOVANÉ SLUŽBY na PROFESIONÁLNEJ ÚROVNI.

Prevádzková doba požičovne a bufetu je denne 9:00 - 18:00

Denne upravované bežecké trate

Areál bežeckého lyžovania (ABL) SNOW Štrbské Pleso patrí k najväčším areálom bežeckého lyžovania na Slovensku. Ponúkame 8 bežeckých tratí v sezóne denno-denne upravovaných a udržiavaných pre klasický (CT) a voľný (FT) bežecký štýl.

1,6 km a 1,8 km okruh je od 16:00 hod. – 18:00 hod. osvetlený. Prevádzková doba je denne od 9:00 hod.– 18:00 hod. Po 18:00 hod. prebieha úprava bežeckých tratí, trate sú UZATVORENÉ.

Podporte aktivity v Areáli bežeckého lyžovania

Milí bežkári, máte možnosť podporiť aktivity v Areáli Bežeckého Lyžovania SNOW zakúpením tradičného "Bežkárskeho čaju" v Bufete SNOW v cene 2€.

Pre bežkárov, ktorí pravidelne navštevujú Areál Bežeckého Lyžovania SNOW je možné si zakúpiť čiapku, čelenku alebo buffku, ktoré sú každoročne vyrábané pre nové sezóny a tak získate pri Vašej návšteve možnosť mať bežkársky čaj "zdarma".

Stan na prezlečenie a bufet

V Areáli SNOW je pre bežkárov k dispozícii STAN na prezlečenie, oddych, posedenie v príjemnom priateľskom prostredí. Súčasťou STANU je KLUB SNOW (táto časť STANU je podľa možností vyhrievaná) a BUFFET SNOW, kde sa môžete občerstviť (bežkársky čaj, resp. iný čaj podľa výberu a chuti, kvalitná káva SNOW, rôzne nápoje, sladkosti, párky, hot-dog, v sezóne domáca polievočka) a hlavne DOBRÁ NÁLADA.

Požičovňa a servis lyží

Prevádzková doba: 09:00 - 18:00

Priamo v Areáli SNOW je požičovňa bežeckého výstroja (bežky, topánky, palice) pre všetky vekové kategórie (vrátane detí od 3 rokov).

Poskytujeme  servis bežiek a bežkárskeho výstroja (voskovanie, montáže viazania, odmastenie a čistenie od voskov – sklznice a pod.)

Sme cenovo NAJLACNEJŠÍ na celom Štrbskom Plese z dôvodu, že predmetné služby poskytujeme ako doplnkové služby pre bežkárov.

Počet dní 1 deň 2 dni 3 dni 4 dni 5 dní 6 dní 7 dní
Bežkársky komplet
CROSSCOUNTRY SET
12 € 21 € 30 € 38 € 45 € 52 € 52 €
Detský bežkársky komplet
do 6 rokov
8 € 14 € 21 € 27 € 32 € 37 € 37 €
Detský bežkársky komplet
od 6 rokov do 15 rokov
10 € 18 € 27 € 35 € 42 € 49 € 49 €
Jednotlivé položky 1 deň
Lyže Skate 5,5 €
Detské lyže 4 €
Bežecké topánky 5 €
Lyžiarske palice 4 €
Korčule (detské) 5 €
   CENNÍK za voskovanie a servis lyží AREÁL BEŽECKÉHO LYŽOVANIA SNOW  
voskovanie ručné lyže Skate   6,00€/pár
voskovanie ručné lyže Clasic – stúpavý vosk   4,00€/pár
voskovanie ručné lyže Clasic – komplet   8,00€/pár
montáž viazania 10,00€/pár
odmastenie a čistenie voskov – sklznice   4,00€/pár

Inštruktor bežeckého lyžovania

Začiatočníci, ktorí sa chcete naučiť bežecké lyžovanie (správne techniky), ale aj pokročilí bežkári, ktorí chcete zlepšiť svoje bežkárske umenie si môžete priamo u nás dohodnúť individuálne hodiny s Inštruktorom Areálu SNOW, ktorý sa bude venovať len Vám.

Inštruktor ABL SNOW ŠTRBSKÉ PLESO poskytuje:

profesionálny a pedagogický prístup
niekoľkoročné skúsenosti v oblasti bežeckého lyžovania
odborné poradenstvo pri zapožičaní bežeckej výstroje.

Požičovňa Ebike počas zimy

Značkové E-bajky v Areáli bežeckého lyžovania na Štrbskom Plese
a v Penzióne SNOW *** Tatranská Štrba