Penzión SNOW

***
Tatranská Štrba

Penzión SNOW je umiestnený v tichej okrajovej časti Tatranskej Štrby. 

Ubytovacie zariadenie slúži na ubytovanie domácich a zahraničných turistov, návštevníkov Vysokých Tatier, predovšetkým rodín s deťmi, ktorí vyhľadávajú tiché a oddychové prostredie.

Ponúkame Vám možnosť prenajať si celý objekt Penziónu SNOW
a vychutnať si dovolenku s maximálnym súkromím a komfortom. Náš penzión je vhodný aj pre teambuildingové aktivity a školenia.

Príjazdová cesta je riešená ako odbočenie z hlavnej cesty, stúpa priamo k ubytovaciemu zariadeniu a končí parkoviskom v uzavretom objekte.  Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a majú súkromnú kúpeľňu. K dispozícii je spoločenská miestnosť s kuchyňou, jedáleň (vrátane chladničky, mikrovlnnej rúry, rýchlovarnej konvice, kávovaru, umývačky riadu), oddychová miestnosť s knižnicou, společenskými hrami, presklená zimná záhrada, lyžiareň so sušičom lyžiarok.

V celom zariadení je bezplatná WiFi a záhrada s altánkom, grilom. Za poplatok je priamo v Penzióne SNOW k dispozícii fínska sauna a relaxačná miestnosť, požičovňa bežiek a bežkárskeho výstroja (aj pre deti od 3 rokov), požičovňa elektrobicyklov (taktiež aj pre deti od 8 rokov).

Hneď za ubytovacím zariadením sú k dispozícii upravené bežecké trate. Klienti môžu za poplatok využiť služby instruktora bežeckého lyžovania, vodcu na elektrobicykloch a odvoz súkromným Skibusom na Štrbské Pleso a späť.

Výhodou penziónu je jeho umiestnenie, penzión sa nachádza 5 minút od železničnej stanice a nástupnej stanice zubačky, 500 metrov od diaľničného privádzača zo severnej D1.

Reštaurácie a obchody

Koliba Žerucha Reštaurácia 0,1 km
Macova Koliba Reštaurácia 0,2 km
Kaviareň Nezábudka Kaviareň/bar 0,2 km
Bistro u Šibalky Reštaurácia 0,5 km
Potraviny Tamara Supermarket 0,5 km
BILLA, LIDL - Svit Supermarket 8 km

Okolité miesta

Štrbské Pleso 10 km
Poprad 14 km
Tatranská Lomnica 32 km
Starý Smokovec 22 km
Aquapark Tatralandia 43 km
Lyžiarske stredisko Jasná 51 km
Važecká jaskyňa 10 km
Belianska jaskyňa 45 km
Ždiar 50 km

Okolitá oblasť je zameraná predovšetkým na turistiku, bežecké lyžovanie a zjazdové lyžovanie. Tieto možnosti  v blízkosti ponúka Štrbské Pleso (10 km), Lopušná dolina (9 km),  Lučivná (6 km), Bachledova dolina (58 km). Relaxovať sa dá v neďalekom aquaparku Aquacity Poprad (16 km), thermal parku Vrbov (30 km) a aquaparku Tatralandia v Liptovskom Mikuláši (50 km). 

Vodné športy môžu klienti využívať na Liptovskej Mare (50km). 6 km od Tatranskej Štrby sa nachádza významná archeologická lokalita – Šoldov, Važecká jaskyňa (8 km) a veľké množstvo iných zaujímavých a prekrásnych miest.